Mówimy: MEBBY podgrzewacz dla wszystkich

Na ogół tylko czasem mówi się na temat MEBBY podgrzewacz więc naszym zdaniem powinno się to zmienić. Niżej kilka ważnych informacji w tym temacie, mamy nadzieję, że będą przydatne.
Zwykle młode matki mają ból głowy. A to wszystko za sprawą ilości przeróżnych, najczęściej sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od mam i babć. Do tego dochodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się rzetelne wiadomości z totalnymi głupotami.
  Dane techniczne zasilanie: w pomieszczeniach: 230V – 50 Hz, w samochodzie: 12V DCmoc: w pomieszczeniach: 180W; w samochodzie: 100Wurządzenie odpowiada normom EN 60335-1, EN60335-2-15maksymalna średnica butelki: 7,6 cm2 lata gwarancji  Opis MEBBY podgrzewacz do butelek z wtyczką do autabezpieczne urządzenie do podgrzewania butelekmożliwość podłączenia do wtyczki samochodowejzapewnia właściwą temperature pokarmuSzybki podgrzewacz do butelek MEBBY może być to również uniwersalne urządzenie do podgrzewania butelek i słoiczków MEBBY z możliwością podłączenia do gniazdka samochodowego. Może być to również bezpieczne urzadzenie, zapewniające właściwą temperaturę pokarmu. Może być pomocny w przygotowaniu jedzenia i mleka w adekwatnej temperaturze dla Twojego Maluszka. Szybki podgrzewacz do butelek MEBBY może być łatwy w użyciu i praktyczny. Łatwo jego utrzymać w czystości. Nadaje się także do dużych butelek – do 7,6 cm średnicy. Mleko powinno być ogrzewane tak samo jak odmienne elementy pożywienia dziecka. Pokarm należy podgrzewać w podgrzewaczu do butelek, natomiast nie należy tego robić w mikrofalówce, ponieważ mikrofalówka może podgrzewać je w sposób niejednorodny (mikrofale powinny utworzyć strefy wrzące cieczy, co może grozić poparzeniem gardla dziecka).Szybki podgrzewacz do butelek MEBBY wyposażony może być w koszyczek na słoiczki i pierścień dopasowujący. Posiada lampke sygnalizacyjną, sygnalizacje dźwiękowa i automatyczny wyłącznik. Można jego podłączyć do gniazdka w samochodzie przy użyciu dołączonego adaptera.  Porozmawiajmy chwilę o przeziębieniu u dziecka. Gardło dzieci najczęściej (90-95%) atakuje paciorkowiec ropotwórczy – Streptococcus pyogenes. Odmienne bakterie mogące wywołać zakażenie to: Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis, Streptococcus pneumoniae. Jeśli u dziecka występują: przekrwienie blony śluzowej gardła, objawy nieżytowe blony śluzowej nosa, pieczenie, ból gardła, gorączka, niepowiększone albo nieznacznie powiekszone węzły chłonne (z wyjątkiem mononukleozy) można podejrzewać infekcje wirusową. Czasami powinny wystąpić też objawy charakterystyczne dla poszczególnych wirusów, np. w zakażeniach enterowirusem może pojawić się biegunka.
Parę słów dla mlodych albo przyszłych mam. Poprzez pierwsze pól roku życia niemowlę powinno być karmione wyłącznie mlekiem. Mleko matki albo mleko modyfikowane w zupełności wystarczą, by dostarczyć maluchowi wszelkich niezbędnych mu składników odżywczych. Sześciomiesięczne niemowle można zacząć karmić również innymi produktami. Zwykle pierwszym daniem może być kleik ryżowy. Stopniowo do diety malucha włacza się gotowane warzywa, owoce i mieso. Dietetycy podkreślają znaczenie mięsa dla zdrowia dziecka. Ugotowane i rozdrobnione mięso to także źródło żelaza, które może być niezbędne do prawidlowego rozwoju mózgu. Nie mniej jednak poprzez parę pierwszych tygodni karmienia dziecka stalymi produktami, rodzice powinni przygotować się nie aż tyle na dostarczanie malcowi składników odżywczych, co na przyzwyczajanie jego do karmienia łyżeczką.

Reklamy

One thought on “Mówimy: MEBBY podgrzewacz dla wszystkich

  1. Bynajmniej nie zalecam produktu Mebby bo warto raczej wydać kasiorkę na coś innego. Jestem zdania, że będzie wtedy z tego lepszy pożytek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s