Istotnie NUROFEN FORTE to ciekawy pomysł z grupy dziecko może warto spróbować?

Powiedzmy, że NUROFEN FORTE to być może jeden z tych produktów o którym nie było ostatnio zbyt głośno. Zróbmy to na tych łamach. Ta nasza charakterystyka nie jest długa.
Zwykle młode matki mają ból głowy. A wszystko za przyczyną liczby przeróżnych, często sprzecznych informacji. Co innego usłyszymy od przyjaciółek, co innego od naszych mam i babek. Do tego dochodzi jeszcze Internet, gdzie łączą się rzetelne wiadomości z istnymi głupotami.
Opis
NUROFEN FORTE dla dzieci zawiesina doustna od 3 miesiąca życia.
 
Działanie

przeciwbólowe

przeciwgorączkowe

przeciwzapalne

Dawkowanie
Nemowlęta od 3-6 miesięcy (5-7,6kg) 3razy po 1,25 ml w ciągu dobyNemowlęta 6-12 mies.(7,7-9kg) 3 do 4 razy po 1,25 ml w ciągu dobyDzieci 1-3 lat (10-15kg) 3 razy po 2,5ml w ciągu dobyDzieci 4-6 lat ( 16-20 kg ) 3 razy po 3,75 ml Dzieci 7-9 lat (21-29 kg) 3 razy po 5 mlDzieci 10-12 lat (30-40kg) 3 rzay po 7,5ml Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat 3 razy po 10ml w ciagu doby.
 
Skład
5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu i substancje pomocnicze. Pomówmy chwile o przeziębieniu u dzieci. Pod żadnym pozorem nie wolno zalecać kwasu acetylosalicylowego dzieciom do lat 12 ze względu na możliwość cieżkiego uszkodzenia wątroby. Goraczkę można także obniżać lekami ziołowymi: z korą wierzby, kwiatem lipy i owocami maliny. W aptekach znajdują sie także złożone preparaty ziolowe przeciwgorączkowe. Maliny jako specyfik przeciwgorączkowy i napotny można stosować w postaci syropu ze świeżych owoców albo naparu z owoców suszonych.
Parę zdań dla młodych albo przyszłych mam. Większość kobiet może być w stanie wykarmić piersią więcej niż jedno dziecko, chociaż początki bywają trudne. Pociesz sie, że każdej matce, również tej „pojedynczej”, nauka karmienia na początku może sprawiać trudności. Przygotuj sie nie mniej jednak na to, że ciebie, oprócz trudności, czeka ogromny wysiłek. Skoro pomimo to także jesteś gotowa spróbować – brawo za ambicję i odwagę. Warto podjąć ów trud, bo lekarze sa zgodni: nie ma lepszego sposobu karmienia niemowląt.

Reklamy

5 thoughts on “Istotnie NUROFEN FORTE to ciekawy pomysł z grupy dziecko może warto spróbować?

  1. Moim zdaniem warto by poczytać wpisy i doczytać się kto ma jakie zdanie o tym produkcie. Zwykle tak robię, by sobie wyrobić opinie i nie nabywać czegoś bez wywiadu.

  2. Na co mogłoby chorować dziecko? Nie łatwo właściwie przyjąć założenie. Odra. Na ciele, za uszami, na czole pojawiaja się czerwone, wypukle plamki. Przyczyną dolegliwości może być wirus odry, którym można się zarazić drogą kropelkową. Cudownie może być posiadać dzieci, jakoś tak w życiu raźniej. Gdy pewna młoda kobieta zapytała Matke Terese z Kalkuty : jak najlepiej służyć sprawie obrony życia?, ta miala odpowiedzieć: „Miej dużą rodzinę! To także najlepszy sposób by powstrzymać na świecie aborcję!”

  3. Raczej warto nabyć Nurofen. Nic bardziej sensownego nie odnalazłam. Poszukiwałam trochę w internecie, ale bez skutku. Nie wyszukałam nic właściwszego.

  4. Moim zdaniem należy poczytać wpisy i dowiedzieć się kto ma jaką opinię o produkcie. Zwykle tak właśnie robię, żeby sobie wyrobić zdanie i nie kupować rzeczy bez wywiadu.

  5. Chyba jednak nie polecam produktu Nurofen bo warto raczej wydać kasiorkę na coś tam innego. Sądzę, że może być wówczas z tego większy pożytek i większa frajda.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s