Rzeczywiście HIMALAYA krem – warto pomyśleć zanim spróbujesz przyjąć do organizmu – prawda?

Często nie mówi się o HIMALAYA krem. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo są sympatyczniejsze tematy. Jednak my uczynimy odstępstwo od owej reguły i omówimy ten produkt.
Zwykle młode matki mają mentlik w głowie. A to wszystko za sprawą nadmiaru różnych, najczęściej sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od naszych mam i babek. Do tego wchodzi jeszcze Internet, gdzie mieszają się rzetelne informacje z totalnymi głupotami.
  Stosowanie
Naniesiona w okolice pachwin, zgięcia kończyn i pozostałe fałdy skorne zmniejsza tarcie i pochlania nadmiar wilgoci, poprzez co zmniejsza ryzyko podrażnienia i odparzeń.
  Opis
ALANTAN ALTEK PLUS – jedyna przeznaczona dla dzieci zasypka zawierająca kompleks alantoiny z d-panthenolem.Składniki te pobudzają regenerację tkanek, ułatwiają leczenie właściwe otarć, działaja łagodząco hamujac procesy zapalne.
Pomówmy chwilę o grypie u dzieci. W dzieciństwie ludzki system immunologiczny dopiero „uczy sie” unieszkodliwiać chorobotworcze drobnoustroje, może być zatem bardziej podatny na ataki z ich strony. Ryzyko infekcji może być większe, skoro dziecko dodatkowo wystawiony może być na dzialanie czynników drażniacych system oddechowy. Dym papierosowy albo długotrwałe przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu powinny bowiem podrażniać śluzówkę dziecka, ułatwiajac tym samym atak patogenom. Anginie paciorkowcowej i mononukleozie zakaźnej towarzyszy bolesne powiekszenie węzłów chłonnych szyi. Powinny pojawić się wymioty i bóle brzucha. Odczyn zapalny w zapaleniu migdałków u dzieci, zwłaszcza w anginach wirusowych, może dotyczyć również migdałka gardłowego, co powoduje znaczne pogorszenie drożności nosa i wspólnie z powiększeniem migdalków podniebiennych warunkuje występowanie zaburzeń oddychania w czasie snu o typie sleep apnea.
Parę slów dla młodych albo przyszłych matek. Dwuletnie dzieci często są sceptycznie nastawione do nowych produktów i dań. W rezultacie wielu rodziców wpada w żywieniową rutynę, przygotowując dla malucha ciągle te same dania. Nie mniej jednak warto pomóc dzieciom w przełamaniu niechęci wobec nowości. By stopniowo przyzwyczaić malca do innych smaków, na talerzu obok ulubionego dania połóż łyżkę albo dwie czegoś nowego. Nie zachęcaj ani tym bardziej nie zmuszaj dziecka do spróbowania. Być może samo sięgnie po nowinkę. Skoro tak się nie stanie, powtorz te czynność kilkakrotnie, aż do skutku. Badania wykazały, że czasem trzeba aż 20 prób, by maluch spróbowało danej rzeczy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s