Nowinka czy nie nowość – BEBILON 1 opiszmy co o nim myślimy

Zatem BEBILON 1 to jeden z tych produktów które nie były ostatnio rekomendowane. Opiszmy go więc. Owa specyfikacja nie powinna być obszerna.
Zazwyczaj młode mamy mają mentlik w głowie. A wszystko za sprawą nadmiaru różnych, często sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od matek i babek. Do tego dochodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się rzetelne wiadomości z totalnymi idiotyzmami.
  Skład

Odmineralizowana serwatka (z mleka) w proszku, oleje roślinne, laktoza z mleka, odtluszczone mleko w proszku, galaktooligosacharydy z mleka 8,75%, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), fruktooligosacharydy 0,62%, weglan wapnia, cytrynian potasu, chlorek potasu, olej rybi, chlorek magnezu, fosforan wapnia, kwas L-askorbinowy, lecytyna sojowa, chlorek choliny, tauryna, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, octan DL-alfa-tokoferolu, siarczan cynku, sól sodowa 5’ monofosforanu urydyny, 5’-monofosforan cytydyny, inozytol, 5’-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5’-monofosforanu inozyny, nikotynamid, L- tryptofan, sol sodowa 5’-monofosforanu guanozyny, L-Karnityna, D-pantotenian wapnia, kwas foliowy, siarczan miedzi, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, D-biotyna, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek potasu, fitomenadion, selenin sodu.

  Opis

Bebilon 1 może być mlekiem poczatkowym w proszku, przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnorodnych przyczyn nie powinny być karmione piersią.

Zawiera opatentowaną, klinicznie przebadana, kompozycję oligosacharydów GOS/FOS

Zawiera nukleotydy.

Zawiera dlugolańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA).

Zawiera dodatek tauryny.

Bebilon 1 dostepny może być w nowoczesnych, wygodnych opakowaniach 350g i 800g, gwarantujących bezpieczeństwo i higienę produktu, a również znacznie ułatwiających przygotowanie mleka.

Porozmawiajmy trochę o grypie u dzieci. Maluch może również narzekać na ogólne złe samopoczucie, a jego temperatura nierzadko przekracza 39°C. W takiej sytuacji konieczna może być niezwłoczna konsultacja lekarska w celu dobrania właściwej kuracji antybiotykowej. Warto zasięgnąć porady laryngologa, który na podstawie laboratoryjnej analizy wymazu z gardla bedzie w stanie dobrać najwłaściwszy lek. Pozwoli to także uniknąć sytuacji, w ktorej dziecku podawane są kolejne niedziałające antybiotyki, co skutkuje osłabieniem odporności i może prowadzić do groźnych powikłań (m.in. zapalenia zatok albo ucha środkowego, a także kłębuszkowego zapalenia nerek). Podczas antybiotykoterapii trzeba również pamiętać o stosowaniu lekow osłonowych, by nie dopuścić do wyniszczenia flory bakteryjnej układu pokarmowego dziecka.
Parę słów dla mlodych albo przyszłych mam. Dla mam karmiących i wychowujących ludzkie zdrowie ich dzieci może być najważniejsze. Warto to również podkreślić. Obecnie często używa się terminu: perinatologia do określenia nauki zajmującej się szeroko pojętą opieką perinatalna. W tym pojęciu kryje sie nie jedynie okres „okołourodzeniowy”. Opieka perinatalna może być definiowana jako opieka ciągła, obejmująca planowanie rodziny, opiekę prekoncepcyjną (sprzyjajaca zajściu w ciążę), przedporodową, śródporodową, poporodową, interkoncepcyjną i opieke nad noworodkami i niemowlętami do pierwszego roku życia. Coraz dużo częściej używa się również pojęcia medycyny matczyno-płodowej dla podkreślenia faktu, iż dbałość o kobietę ciężarną może być w rownym stopniu dbałością o płód.

Reklamy

One thought on “Nowinka czy nie nowość – BEBILON 1 opiszmy co o nim myślimy

  1. Nie mam siły mówić na temat produktu Bebilon. Chcę napisać parę zdań o czymś z zupełnie innej beczki. Super może być mieć dzieci, daje to także poczucie satysfakcji. Nie ma większej radości, niż przyjęcie kolejnego dziecka w rodzinie. Bedziecie znowu cudownie zdumieni dostrzegając, jak wspaniale ukształtowane może być ciałko takiego maleństwa. Sami się przekonacie, jak bystro miłość do niego zawładnie Wami bez reszty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s