Ogłaszam: BALNEUM BABY dla wszystkich

Czasami nie mówi się o BALNEUM BABY. I to nie musi dziwić, bo są bardziej interesujące informacje. Ale my uczynimy wyjątek od tej zasady i poruszymy ów temat.
Często młode matki mają ból głowy. A wszystko za sprawą nadmiaru przeróżnych, często sprzecznych informacji. Co innego usłyszymy od przyjaciółek, co innego od mam i babek. Do tego dochodzi jeszcze Internet, gdzie mieszają się rzetelne informacje z totalnymi idiotyzmami.
  Działanie

To doskonale uzupełnienie codziennej pielęgnacji skory dziecka.

Intensywnie natłuszcza i nawilża skórę dziecka.

Hipoalergiczna Lanolina i Olej Mineralny zawarty w kremie wzbogacają barierę lipidową naskórka.

Łagodzi podrażnienia.

Zmniejsza ryzyko wystąpienia otarć skóry.

Dzięki formule emolientowej doskonale pielęgnuje skórę, pomaga wytworzyć i utrzymać naturalną barierę ochronną i ogranicza wpływ szkodliwych czynnikow zewnętrznych.

Przeznaczony może być do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowlat i dzieci w każdym wieku.

Bez dodatku barwników i substancji zapachowych.

Zalecany poprzez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych.

  Opis
BALNEUM BABY BASIC krem – nawilża i natłuszcza każdy rodzaj skóry.Dermokosmetyki Balneum to również naturalna, sprawdzona i kompleksowa ochrona skóry dziecka, na której można polegać na każdym etapie pielęgnacji.
Porozmawiajmy chwilę o przeziębieniu u dziecka. Ostre bakteryjne zapalenie gardła przebiega początkowo podobnie jak wirusowe, jedynie błona śluzowa gardla może być zdecydowanie bardziej zaczerwieniona. Zapalenie gardła bakteryjne wywołane poprzez paciorkowce przebiega czesto z zapaleniem migdałków podniebiennych. Dolegliwość zaczyna się wnet silnym bólem gardła, ktoremu towarzyszy wysoka gorączka także do 39,5ˇC wraz z ogolnym oslabieniem.
Parę zdań dla mlodych albo przyszłych matek. Powszechnie mowi sie, że połóg trwa sześć-osiem tygodni. Może być to także dość czasu, aby cofneły się zmiany, ktore nastąpiły w narządach rodnych w czasie ciąży. Reszta organizmu może potrzebować jego znacznie więcej – także parę miesięcy, a niekiedy i pól roku. Kurczenie się macicy. Od razu po wydaleniu łożyska rozpoczyna się powracanie macicy do zwyczajnych rozmiarów i jej gojenie. Tuż po porodzie waży ona okolo 1000 g, z kolei pod koniec połogu powinna osiągnąć wagę 50-60 g; musi zatem wykonać dużą pracę związaną z kurczeniem się. Temu procesowi powinny towarzyszyć uciążliwe bóle w dolnej części składowej brzucha, zwłaszcza gdy młoda mama karmi maluch piersią. Wtenczas bowiem zwiększa sie wydzielanie oksytocyny, która powoduje skurcze macicy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s