Rzeczywiście BEBILON 1 o tym powinno się rozmawiać

Często nie pisze się o BEBILON 1. I to nie musi dziwić, bo zwykle są ciekawsze tematy. Ale na tych łamach uczynimy wyjątek od owej zasady i poruszymy ów dla niektórych ciekawy temat.
Zazwyczaj młode matki mają ból głowy. A to wszystko za przyczyną ilości różnych, najczęściej sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od matek i babek. Do tego dochodzi jeszcze Internet, gdzie łączą się rzetelne wiadomości z totalnymi głupotami.
  Skład

Odmineralizowana serwatka (z mleka) w proszku, oleje roślinne, laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, galaktooligosacharydy z mleka 8,75%, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), fruktooligosacharydy 0,62%, węglan wapnia, cytrynian potasu, chlorek potasu, olej rybi, chlorek magnezu, fosforan wapnia, kwas L-askorbinowy, lecytyna sojowa, chlorek choliny, tauryna, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, octan DL-alfa-tokoferolu, siarczan cynku, sól sodowa 5’ monofosforanu urydyny, 5’-monofosforan cytydyny, inozytol, 5’-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5’-monofosforanu inozyny, nikotynamid, L- tryptofan, sol sodowa 5’-monofosforanu guanozyny, L-Karnityna, D-pantotenian wapnia, kwas foliowy, siarczan miedzi, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, D-biotyna, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek potasu, fitomenadion, selenin sodu.

  Opis

Bebilon 1 może być mlekiem początkowym w proszku, przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnorodnych przyczyn nie powinny być karmione piersią.

Zawiera opatentowaną, klinicznie przebadaną, kompozycję oligosacharydów GOS/FOS

Zawiera nukleotydy.

Zawiera długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA).

Zawiera dodatek tauryny.

Bebilon 1 dostepny może być w nowoczesnych, wygodnych opakowaniach 350g i 800g, gwarantujacych bezpieczeństwo i higiene produktu, a również znacznie ułatwiających przygotowanie mleka.

Porozmawiajmy chwilę o grypie u dzieci. ażde zapalenie gardła, niezależnie od etiologii, leczy sie objawowo, łagodząc dolegliwości, przy czym rodzaj i postać leków dobiera się do wieku chorego. Do najbardziej powszechnych dolegliwości dróg oddechowych u dzieci należy ostre zapalenie gardła na tle wirusowym. Pojawia się ono zazwyczaj w miesiącach jesienno-zimowych i wczesną wiosną. Może być to rownież okres, gdy ze względu na warunki atmosferyczne system odpornościowy naszej pociechy może być szczególnie osłabiony. Niewiele trzeba, by maluch przemarzło albo przemoczylo buty, a to również znacznie zwieksza ryzyko rozwoju infekcji.
Pare słów dla młodych albo przyszłych matek. Po ukończeniu pierwszego roku życia wiekszość dzieci karmionych wcześniej mlekiem modyfikowanym może z niego całkowicie zrezygnować. W przypadku karmienia piersią można kontynuować je tak dlugo, jak chcą tego matka i dziecko. Skoro dziecko pił z butelki, czas ją odstawić na rzecz kubka-niekapka. Roczne maluch można żywić zwykłym, pełnotłustym mlekiem od krowy albo napojami sojowymi. Do jedzenia maluchowi można podawać większość produktów, pod warunkiem, że są rozdrobnione albo pokrojone na male kawałeczki. Skoro w rodzinie były przypadki alergii pokarmowej na określony produkt, zaleca się jego unikanie.

Reklamy

2 thoughts on “Rzeczywiście BEBILON 1 o tym powinno się rozmawiać

  1. Mówić o Bebilon. bynajmniej nie ma po co. Raczej niech jacyś inni ludzie coś uczonego napiszą. Bardzo dobrze może być posiadać dzieci, jakoś tak w życiu raźniej. Będziecie oczarowani każdym najdrobniejszym szczegółem wyglądu dzieciątka; jego kolorem włosów, ksztaltem noska i ujmującym uśmiechem. A to wszystko to również stanie sie powodem do nieskończonych debat rodzinnych – po kim maluch odziedziczyło tę urocza cechę wygladu. Na co może uskarżać się maluch? Nie łatwo właściwie napisać. Grypa. Zwykle panuje jesienią i zimą. Objawia się gorączką, bólem mięśni, osłabieniem, dreszczami, suchym kaszlem, wymiotami, biegunką. Może trwać także dwa tygodnie. Organizm może być atakowany poprzez różne wirusy przenoszone drogą kropelkową. Grypa może być chorobą zakaźną. Kiedy podejrzewamy, że zachorowało na nią niemowle, bezzwłocznie należy wezwać lekarza. Żeby zapobiec grypie, podaje się szczepienia raz w roku. W czasie epidemii warto unikać miejsc zatłoczonych i chorych osob.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s