Nowość czy nie nowinka – Termometr na napiszmy co o nim myślimy

Na ogół rzadko mówi się na temat Termometr na i w naszym odczuciu powinno się to zmienić. Niżej trochę istotnych danych w tym temacie, wyrażamy opinię, że staną się przydatne.
Zazwyczaj młode matki mają ból głowy. A wszystko za sprawą ilości różnych, często sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od koleżanek, co innego od matek i babek. Do tego wchodzi jeszcze sieć, gdzie łączą się rzetelne wiadomości z totalnymi głupotami.
  Opis Alternatywny do tradycyjne stosowanych metod może być pomiar temperatury ciała dokonywany na czole, a dokładnie nad lewym albo prawym łukiem brwiowym pacjenta. Ciekłokrystaliczny cyfrowy wskaźnik temperatury ciała, może być przyjazny i wygodny dla pacjenta. Może być stosowany u osob obłożnie chorych a także nieprzytomnych.Jego konstrukcja i kształt pozwalają, by zawsze mieć jego przy sobie. Nie istnieje zagrożenie złamania, pęknięcia, czy może również wydostania się jakichś niebezpiecznych substancji. W skład wyrobu nie wchodzi rtęć. Wskaźnik nie stwarza zagrożenia dla dzieci (brak rtęci, szkła i innych elementów mogących powodować skaleczenia). Pomiar temperatury trwa zaledwie 15 sekund.Stosując ciekłokrystaliczne termometry na czolo, pomiar jest: wszechstronny – może być wykonywany bez względu na wiek czy może stan zdrowia pacjenta;niekrępujacy – nie wymaga penetracji miejsc intymnych pacjenta;łatwy – pomiar poprzez przyłożenie do powierzchni czola;szybki – pomiar trwa jedynie 15 sekund;prosty – nie wymaga uwzgledniania rożnicy temperatury związanej z miejscem pomiaru;wielorazowy – okres trwałości wynosi 5 lat bez limitu ilości pomiarów (nie wymaga zasilania elektrycznego).  Pomówmy trochę o przeziebieniu u dziecka. Na wirusowe zapalenie gardla szczególnie narażone są dzieci pomiędzy 4 a 7 rokiem życia. Dolegliwość rozprzestrzenia się drogą kropelkową, co oznacza, że można się nia zarazić poprzez kontakt z rozpylaną w powietrzu wydzielina z gardła (poprzez kaszel) albo nosa (poprzez kichanie) osoby zainfekowanej. I dlatego też, zapalenie gardła dotyka glównie te z maluchów, które uczęszczaja do żłobków albo przedszkoli, gdzie ryzyko zetknięcia ze szkodliwym antygenem może być zwiększone.
Parę słów dla mlodych albo przyszlych mam. Większość kobiet może być w stanie wykarmić piersią więcej niż jedno dziecko, chociaż początki bywają trudne. Pociesz się, że każdej matce, również tej „pojedynczej”, nauka karmienia na początku może sprawiać trudności. Przygotuj się jednakże na to, że ciebie, oprocz trudności, czeka ogromny wysilek. Skoro pomimo to rownież jesteś gotowa spróbować – brawo za ambicje i odwage. Warto podjąć ów trud, bo lekarze są zgodni: nie ma lepszego sposobu karmienia niemowląt.

Reklamy

One thought on “Nowość czy nie nowinka – Termometr na napiszmy co o nim myślimy

  1. Bardzo dobrze może być posiadać dzieci, daje to również spełnienie. Nie ma większej radości, niż przyjęcie kolejnego dziecka w rodzinie. Będziecie znowu cudownie zdumieni dostrzegajac, jak wspaniale ukształtowane może być ciałko takiego maleństwa. Sami sie przekonacie, jak bystro miłość do niego zawladnie Wami bez reszty. I na co tak ogólnie mógłby zachorować twoj bobas?Odra to także wirusowa dolegliwość zakaźna objawiająca się gorączką i charakterystyczną wysypką na skórze (czerwonawe plamki i grudki). Zwykle jej przebieg może być łagodny, ale u niektorych dzieci pojawiaja się poważne powiklania: zapalenie płuc, zapalenie mozgu (1 przypadek/1000 dzieci chorych na odrę) prowadzące do trwałych następstw neurologicznych, podostre stwardniające zapalenie mózgu (pojawia się od kilku do kilkunastu lat po zachorowaniu na odrę, prowadząc do ciężkiego uszkodzenia mózgu i śpiączki), zgon (1–3 przypadków/1000 dzieci chorych na odrę).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s