Mówimy: FRITT guma nie zaszkodzi

Co konsumenci myślą o FRITT guma? Bardzo trudno właściwie stwierdzić. Jednak trzeba się z tymi wypowiedziami zapoznać i wówczas nabyć produkt, w tym przypadku FRITT guma Tymczasem opinie te często mogą być zdecydowanie różne. To także nie jest zaskoczenie. Bo przecież jedni wychwalają FRITT guma a inni ludzie zdecydowanie przeciwnie. Ufamy, że komentarze pod tym tekstem pozwolą wam uzyskać prywatne zdanie. Zapraszam do umieszczania komentarzy.
Często młode mamy mają mentlik w głowie. A wszystko za przyczyną liczby przeróżnych, często niespójnych informacji. Co innego usłyszymy od przyjaciółek, co innego od matek i babć. Do tego wchodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się rzetelne informacje z istnymi bredniami.
  Bezpieczeństwo

Nie zawiera konserwantow, alkoholu i barwników
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologow
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i atest PZH.

  Działanie

Dzięki formule wzbogaconej olejkiem migdałowym nawilża i intensywnie pielęgnuje skórę dziecka, pozostawiając ją miękką, gładką i elastyczną.
Idealna do masażu maluszka.
Polecana dla kobiet w ciąży.

  Opis
NIVEA BABY oliwka pielęgnacyjna – skutecznie nawilża i intensywnie pielęgnuje delikatną skórę.
Pomówmy trochę o przeziębieniu u dziecka. W celu obniżenia gorączki można zastosować produkty na bazie paracetamolu, ponieważ może być on łatwo tolerowany poprzez dzieci także przed ukończeniem 12 roku życia. Niewskazane może być natomiast podawanie kwasu acetylosalicylowego, czyli popularnej aspiryny, ponieważ może się on przyczynić do wystapienia tzw. zespołu Reye’a. Towarzyszący zapaleniu ból gardła można natomiast leczyć dostępnymi bez recepty tabletkami do ssania. Jednym z cenionych i bezpiecznych preparatów, które można podawać dzieciom, może być LaryngUP. Zawiera on mentol, który dziala na tzw. receptory zimna i tym sposobem łagodzi ból, a również wspomagającą organizm w walce z infekcją witaminę C.
Parę zdań dla młodych albo przyszłych mam. By nie serwować dziecku bakterii, smoczek i naczynia, w których podajesz dziecku mleko, zawsze powinny być wysterylizowane. Możesz do tego użyć sterylizatora albo wrzątku. Karmienie dziecka zacznij od umycia rąk. Kolejna ważną zasadą może być to, że po wymieszaniu mleka nie można odstawić na później. Musisz przygotowywać aż tyle mleka modyfikowanego, ile maluch wypije, a ewentualną resztę wylać. Nie można również mieszać odstawionego wcześniej mleka z nowym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s