Z ostatniej chwili: PALMERS COCOA warto wziąć pod uwagę

Często nie mówi się o PALMERS COCOA. I to nie jest dziwne, bo pojawiają się sympatyczniejsze informacje. Jednak na tych łamach uczynimy wyjątek od owej reguły i opiszemy ów temat.
Zwykle młode matki mają mentlik w głowie. A wszystko za przyczyną nadmiaru różnych, często sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od mam i babek. Do tego wchodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się rzetelne informacje z totalnymi głupotami.

Opis
PALMERS COCOA BUTTER FORMULA BABY BUTTER gama profesjonalnych dermokosmetykow do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci stosowana glównie dla zapobiegania i łagodzenia objawów suchości skóry, podrażnień i pieluszkowego zapalenia skóry.
PALMERS COCOA BUTTER FORMULA nawilżający balsam dla dzieci unikalna formuła na bazie czystego masła kakaowego wzbogacona witaminą E i innymi aktywnymi emolientami przeznaczona do pielegnacji wyjątkowo wrażliwej skóry dziecka. Formuła czystego masła kakaowego wyjątkowo nawilża i natłuszcza delikatna skórę dziecka przywracając jej stan naturalnego nawilżenia.Witamina E jako naturalny mocny antyoksydant znacząco wspomaga efekt głebokiego nawilżenia. Balsam wyjątkowo bystro się wchłania pozostawiając skórę miękką, gładką i nawilżoną. Produkt przebadany dermatologicznie i klinicznie. Pomówmy chwile o przeziębieniu u dzieci. Pod żadnym pozorem nie wolno zalecać kwasu acetylosalicylowego dzieciom do lat 12 ze względu na możliwość ciężkiego uszkodzenia wątroby. Gorączkę można też obniżać lekami ziołowymi: z korą wierzby, kwiatem lipy i owocami maliny. W aptekach znajduja się też złożone preparaty ziołowe przeciwgorączkowe. Maliny jako specyfik przeciwgorączkowy i napotny można stosować w postaci syropu ze świeżych owoców albo naparu z owoców suszonych.
Parę zdań dla młodych albo przyszlych matek. Jednoczesne karmienie bliźniat może być możliwe, a także wskazane. Najlepiej może być zacząć je w ciągu dwóch godzin po porodzie. Bliźnięta często rodza się poprzez cesarskie cięcie, ale to także nie powinno być przeszkodą do tego, by noworodki położyć w ramionach mamy. Dzieci instynktownie szukają wtenczas piersi i zaczynają ssać. Skoro jednakże wspólne karmienie na początku nie wychodzi, trzeba z tym trochę poczekać – do momentu, kiedy przynajmniej jedno z dzieci będzie umiało bardzo dobrze ssać. Trzeba liczyć sie z tym, że kiedy będziesz karmiła jedno dziecko, drugie – skoro nie śpi – może w tym czasie płakać. Niezbędna zatem będzie pomoc położnej albo kogoś z rodziny. Kobiece mleko zawiera nie jedynie składniki odżywcze, niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka, ale rownież przeciwciała i odmienne substancje, które podnoszą odporność dziecka i wspomagają jego niedojrzały system immunologiczny. Są to także m.in. limfocyty zwiększające poziom przeciwciał, makrofagi, które niszcza zarazki, i cenna immunoglobulina sekrecyjna SigA, ktora chroni malca przed alergią pokarmową. To także i dlatego niemowlęta karmione piersią rzadziej mają kolkę, łapią katar i przeziębiają sie. Mniej może być pośród nich przypadków zespołu naglej śmierci łóżeczkowej. Rzadziej zapadają na zapalenia układu oddechowego i moczowego czy może dolegliwości układu pokarmowego – zarówno w niemowlęctwie, jak i później. Jako nastolatki nie mają problemów z próchnicą, mniejsze może być rownież u nich ryzyko wystąpienia otylości i cukrzycy. Niektóre badania wskazuja, że dzieci karmione piersią maja wyższy iloraz inteligencji, lepiej rozwijaja sie psychicznie i społecznie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s