Istotnie FRITT guma -można zawsze sprawdzić – prawda? czy nie?

Zauważmy FRITT guma to być może jeden z tych produktów o którym nie było ostatnio zbyt głośno. Zróbmy to więc. Owa szczególna charakterystyka nie będzie zbyt długa.
Zazwyczaj młode mamy mają mentlik w głowie. A wszystko za sprawą liczby przeróżnych, najczęściej sprzecznych informacji. Co innego usłyszymy od koleżanek, co innego od naszych mam i babć. Do tego dochodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się rzetelne informacje z istnymi głupotami.
  Bezpieczeństwo

Nie zawiera konserwantów, alkoholu i barwników
Produkt powstal przy współpracy pediatrów i dermatologów
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych
Produkt posiada pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka i atest PZH.

  Działanie

Dzięki formule wzbogaconej olejkiem migdałowym nawilża i intensywnie pielegnuje skórę dziecka, pozostawiając ją miękka, gładka i elastyczną.
Idealna do masażu maluszka.
Polecana dla kobiet w ciaży.

  Opis
NIVEA BABY oliwka pielęgnacyjna – skutecznie nawilża i intensywnie pielęgnuje delikatną skóre.
Pomówmy troche o grypie u dziecka. W celu obniżenia gorączki można zastosować produkty na bazie paracetamolu, ponieważ może być on łatwo tolerowany poprzez dzieci także przed ukończeniem 12 roku życia. Niewskazane może być natomiast podawanie kwasu acetylosalicylowego, czyli popularnej aspiryny, ponieważ może sie on przyczynić do wystapienia tzw. zespołu Reye’a. Towarzyszący zapaleniu bol gardła można natomiast leczyć dostępnymi bez recepty tabletkami do ssania. Jednym z cenionych i bezpiecznych preparatów, które można podawać dzieciom, może być LaryngUP. Zawiera on mentol, który dziala na tzw. receptory zimna i tym sposobem łagodzi ból, a rownież wspomagającą organizm w walce z infekcją witaminę C.
Parę słów dla młodych albo przyszłych matek. Żeby karmienie się powiodło, muszą być spełnione pewne warunki. Główne to także odpowiednia pozycja matki i dziecka i właściwe przystawianie malca do piersi, które umożliwi mu prawidłowe jej uchwycenie i ssanie. Pozycji do karmienia może być wiele. Najpopularniejszą pozycją może być pozycja klasyczna, w której kobieta siedzi, a dziecko, przytulone brzuszkiem do jej brzucha, leży na jej przedramieniu, trzymając główkę w zgięciu łokcia mamy. ważna sprawą może być sposób przystawiania do piersi. Pierś trzeba chwycić czterema palcami od spodu, a kciuk położyć na piersi – powyżej brodawki, dość daleko od jej otoczki. Po dotknięciu brodawką ust maluszka odruchowo otwiera on buzię. Wtenczas energicznym ruchem raminia mama nakłada buzię dziecka na pierś. Skoro malec bardzo dobrze chwyci, w jego ustach powinna znaleźć się nie jedynie brodawka, ale również duża pewna część otoczki. Czubek nosa i broda dziecka powinny dotykać piersi. Przy prawidłowym chwyceniu piersi po kilku szybszych i płytszych ruchach rozpoczynają się ruchy miarowe, wolniejsze i głębsze – to także znak, że maluch połyka pokarm. Slychać również odgłos połykania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s