Rzeczywiście DERMOPANTEN maść to ciekawy produkt z grupy dziecko może warto spróbować?

Zwykle tylko czasami pisze się na temat DERMOPANTEN maść więc w naszym odczuciu należy to zmienić. Niżej trochę istotnych informacji o tym produkcie, wyrażamy nadzieję, że okażą się wartościowe.
Zwykle młode matki mają mentlik w głowie. A to wszystko za sprawą nadmiaru różnych, często sprzecznych informacji. Co innego usłyszymy od koleżanek, co innego od mam i babek. Do tego wchodzi jeszcze sieć, gdzie łączą się rzetelne informacje z totalnymi idiotyzmami.

  Skład
1 saszetka (1 porcja) zawiera 10 mld bakterii kwasu mlekowego: Bifidobacterium longum PL03, Lactobacillus rhamnosus KL53A, Lactobacillus plantarum PL02. LACTORAL o smaku truskawkowym i LACTORAL o smaku nektarynki zawierają dodatkowo aromat.

  Dawkowanie

1 do 2 saszetek dziennie.
Przechowywać w temperaturze 2 – 8°C (w lodowce).
Uwaga! Jeśli produkt nie może być przechowywany w lodówce, należy jego spożyć w ciągu 4 tygodni. 

  Wskazania
Preparat stosuje się u dzieci od 6 miesiaca życia i osób dorosłych. Dzieciom poniżej 6 miesiąca życia podawać LACTORAL bezsmakowy po konsultacji z lekarzem.

  Zastosowanie
Przywrocenie i/lub uzupełnienie składu fizjologicznej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego w stanach wskazujacych na zaburzenia mikroflory, spowodowane np. stosowaniem antybiotyków. Doustne preparaty probiotyczne zaleca się stosować szczególnie w następujących sytuacjach: w trakcie i po zakończeniu kuracji antybiotykowej, pomocniczo w ostrych biegunkach infekcyjnych, pomocniczo w ostrych biegunkach podrożnych, w celu ogólnego polepszenia odporności na infekcje. 

  Opis
LACTORAL – liofilizowana zawiesina żywych bakterii probiotycznych należących do rodzajów Lactobacillus i Bifidobacterium, wyizolowanych z przewodu pokarmowego zdrowych, karmionych naturalnie niemowląt wykazujacych prawidłowy skład flory jelitowej.

  Pomówmy trochę o grypie u dzieci. Gardlo dzieci najcześciej (90-95%) atakuje paciorkowiec ropotworczy – Streptococcus pyogenes. Odmienne bakterie mogące wywołać zakażenie to: Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis, Streptococcus pneumoniae. Jeśli u dziecka występują: przekrwienie błony śluzowej gardła, objawy nieżytowe błony śluzowej nosa, pieczenie, ból gardła, gorączka, niepowiększone albo nieznacznie powiększone węzły chłonne (z wyjatkiem mononukleozy) można podejrzewać infekcje wirusową. Czasami powinny wystąpić także objawy charakterystyczne dla poszczególnych wirusów, np. w zakażeniach enterowirusem może pojawić sie biegunka.
Parę zdań dla młodych albo przyszłych matek. Po ukończeniu pierwszego roku życia większość dzieci karmionych wcześniej mlekiem modyfikowanym może z niego całkowicie zrezygnować. W przypadku karmienia piersią można kontynuować je tak długo, jak chca tego matka i dziecko. Skoro dziecko pił z butelki, czas ją odstawić na rzecz kubka-niekapka. Roczne maluch można żywić zwyklym, pełnotłustym mlekiem od krowy albo napojami sojowymi. Do jedzenia maluchowi można podawać wiekszość produktów, pod warunkiem, że są rozdrobnione albo pokrojone na małe kawaleczki. Skoro w rodzinie były przypadki alergii pokarmowej na określony produkt, zaleca się jego unikanie.

Reklamy

One thought on “Rzeczywiście DERMOPANTEN maść to ciekawy produkt z grupy dziecko może warto spróbować?

  1. Maluch zawsze może być naszym największym skarbem.Pojawienie się drugiego dziecka to także nie rewolucja, ale zaledwie – trzymając się tej metaforyki – powstanie nowej koalicji. Pracy naturalnie przybywa, nie mniej jednak nie 100%, jedynie jakieś 50%, bo niektóre rzeczy (np. spacer) zajmują aż tyle samo czasu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s