Pamiętaj: BEPANTHEN MAŚĆ warto wziąć pod uwagę

Czyli BEPANTHEN MAŚĆ to jeden z tych produktów o których warto coś powiedzieć. Opiszmy go na tej stronie. Ta szczególna charakterystyka nie powinna być długa.
Zwykle młode mamy mają ból głowy. A wszystko za przyczyną ilości różnych, często sprzecznych informacji. Co innego usłyszymy od przyjaciółek, co innego od mam i babek. Do tego wchodzi jeszcze Internet, gdzie łączą się prawdziwe wiadomości z totalnymi głupotami.

Wskazania:

odparzenia od pieluszek, wyprzenia, otarcia, podrażnienia i
zaczerwienienia
w czasie karmienia piersią stosować profilaktycznie

Pomowmy chwilę o grypie u dziecka. Głównym objawem infekcji wirusowej może być ostry ból w gardle. Może przybrać on formę kłucia, drapania albo pieczenia. Zazwyczaj towarzyszą mu także problemy z przełykaniem płynów i pokarmów, i dlatego pośrednim objawem może być brak apetytu u dziecka. Na ścianach zainfekowanego gardla można zaobserwować wyraźne, rozlegle zaczerwienienie. Z czasem pojawia sie również suchy, uporczywy kaszel, a temperatura ciała może wzrosnąć do ok. 38°C.
Parę slów dla młodych albo przyszłych matek. Żeby karmienie sie powiodło, muszą być spelnione pewne warunki. Główne to także odpowiednia pozycja matki i dziecka i właściwe przystawianie malca do piersi, które umożliwi mu prawidłowe jej uchwycenie i ssanie. Pozycji do karmienia może być wiele. Najpopularniejszą pozycją może być pozycja klasyczna, w której kobieta siedzi, a dziecko, przytulone brzuszkiem do jej brzucha, leży na jej przedramieniu, trzymajac główkę w zgięciu łokcia mamy. ważną sprawa może być sposób przystawiania do piersi. Pierś trzeba chwycić czterema palcami od spodu, a kciuk położyć na piersi – powyżej brodawki, dość daleko od jej otoczki. Po dotknięciu brodawką ust maluszka odruchowo otwiera on buzię. Wtenczas energicznym ruchem raminia mama naklada buzię dziecka na pierś. Skoro malec bardzo dobrze chwyci, w jego ustach powinna znaleźć się nie jedynie brodawka, ale również duża pewna część otoczki. Czubek nosa i broda dziecka powinny dotykać piersi. Przy prawidłowym chwyceniu piersi po kilku szybszych i płytszych ruchach rozpoczynają się ruchy miarowe, wolniejsze i głębsze – to także znak, że maluch połyka pokarm. Slychać również odgłos połykania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s