Czy słyszeliście o – NEOMAG YOUNG? – poczytajcie jakie są opinie

Powiedzmy, że NEOMAG YOUNG to być może jeden z tych produktów które nie były ostatnio rekomendowane. Zróbmy to na tym blogu. Ta specyfikacja nie będzie obszerna.
Często młode matki mają mentlik w głowie. A wszystko za sprawą nadmiaru przeróżnych, najczęściej sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od naszych mam i babć. Do tego dochodzi jeszcze sieć, gdzie łączą się rzetelne informacje z totalnymi idiotyzmami.
  Skład

Składniki 1 tabletka zawiera:

Magnez 60 mg,

Witamina B6 1,4 mg,

Lecytyna sojowa 100 mg.

  Wskazania
Łagodzi stres, usprawnia myślenie.
  Opis
Składniki suplementu diety NeoMag young polecane są w celu uzupełnienia codziennej diety młodych osób narażonych na stres i wytężony wysiłek umysłowy. Właściwie dobrany skład suplementu diety NeoMag young sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu osób w wieku szkolnym.
Pomówmy trochę o przeziebieniu u dzieci. Skoro dostajace się na błonę śluzową nosa i gardła wirusy przełamują miejscową bariere obronną układu immunologicznego, to również zaczynaja inicjować proces zapalny, stymulujac wytwarzanie mediatorow zapalenia, do ktorych zaliczamy bradykininy, cytokiny, histaminę itp. W wyniku ich działania dochodzi do wzrostu przepuszczalności naczyń krwionośnych i wzrostu wydzielania śluzu poprzez gruczoły błony śluzowej nosa, co powoduje obrzek błony śluzowej i daje objawy zapalenia gardla i ostrego nieżytu nosa.
Parę slów dla młodych albo przyszlych matek. Dwuletnie dzieci często sa sceptycznie nastawione do nowych produktów i dań. W rezultacie wielu rodzicow wpada w żywieniową rutynę, przygotowując dla malucha ciagle te same dania. Nie mniej jednak warto pomóc dzieciom w przelamaniu niecheci wobec nowości. By stopniowo przyzwyczaić malca do innych smaków, na talerzu obok ulubionego dania połóż łyżkę albo dwie czegoś nowego. Nie zachęcaj ani tym bardziej nie zmuszaj dziecka do spróbowania. Być może samo sięgnie po nowinkę. Skoro tak się nie stanie, powtórz tę czynność kilkakrotnie, aż do skutku. Badania wykazały, że czasem trzeba aż 20 prób, by maluch spróbowalo danej rzeczy.

Reklamy

2 thoughts on “Czy słyszeliście o – NEOMAG YOUNG? – poczytajcie jakie są opinie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s