Mówię: LACALUT pasta dla każdego

Co konsumenci myślą o LACALUT pasta? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Jednak trzeba się z tymi głosami zaznajomić i wówczas nabyć produkt, w tym przypadku LACALUT pasta Ale jednak opinie te bywają bardzo odmienne. To także nie jest zaskoczenie. Bo często jedni chwalą LACALUT pasta a inni konsumenci zdecydowanie przeciwnie. Liczymy na to, że komentarze pod tym artykułem pozwolą wam uzyskać swoje zdanie. Zapraszamy do komentowania.
Zwykle młode matki mają ból głowy. A to wszystko za przyczyną ilości przeróżnych, najczęściej niespójnych informacji. Co innego usłyszymy od przyjaciółek, co innego od naszych mam i babek. Do tego dochodzi jeszcze Internet, gdzie mieszają się rzetelne informacje z totalnymi bzdurami.
  Opis

LACALUT pasta dla dzieci od 4-8 lat – pasta chroniaca nasze zęby przed próchnica w okresie ich zmiany z mlecznych na stałe.
Odświeżająca miętowa pasta do zębów zostala opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Zawiera specjalne czyszczące składniki usuwajace osad bakteryjny, który może być najważniejsza przyczyną próchnicy i dolegliwości dziąseł. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowywanie fluorkow w szkliwo, dzięki czemu nasze zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę.

delikatne czyszczenie i pewna ochrona przed próchnicą w okresie zmiany zębów mlecznych na stałe

wzmocnienie i mineralizacja zębów dzięki zawartości aminofluorku (500ppm)

przyjemny smak mięty

nie zawiera cukru

  Pomówmy chwilę o przeziębieniu u dziecka. Na katar mamy obecnie w aptekach do wyboru środki leczenia miejscowo działające w postaci kropli, żelów albo maści i środki leczenia doustne. Krople do nosa zawierające ksylometazolinę, nafazolinę, oxymetazolinę działaja krotko (2-3 godziny), co wymaga kilkukrotnego używania leku, a po kilku dniach regularnego stosowania powinny powodować zanik błony śluzowej nosa. Poza tym nie są zalecane dla dzieci, ponieważ łatwo spływają do gardła i połykane poprzez maluch powinny wywierać działanie ogólne na system krążenia. I dlatego od pewnego czasu firmy farmaceutyczne produkują nowocześniejsze żele do nosa, które po aplikacji pozostają w obrębie jam nosowych i w niższym steżeniu nadają się także dla dzieci.
Parę zdań dla młodych albo przyszłych matek. Wspólczesna medycyna odkryła wciąż jeszcze odmienne zalety naturalnego karmienia piersia – zmniejsza ono ryzyko wystąpienia u kobiety poważnych chorób: raka piersi i jajnika i osteoporozy. Równocześnie z prolaktyna uwalniana może być oksytocyna, która obkurcza mięśnie oplatające pecherzyki i przewody mleczne, co ułatwia wypływanie mleka z piersi. Pierwsze mleko, które pojawia się w piersiach wkrotce po porodzie, to rownież tzw. siara. Może być to również gesta substancja zawierająca mnóstwo składników uodporniających. Siara żwawo ustępuje miejsca mleku, które może być bardziej rozwodnione, ale i tak pełne wartościowych substancji: laktozy, tłuszczów, białek, węglowodanów, witamin i składników mineralnych.

Reklamy

One thought on “Mówię: LACALUT pasta dla każdego

  1. Moim zdaniem trzeba przeczytać komentarze i wywiedzieć się kto ma jaki osąd o produkcie. Zawsze tak robię, aby sobie nieco wyrobić opinie i nie kupować czegoś w ciemno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s