Tak MUSTELA BEBE -przed użyciem poznaj się z dołączoną ulotką a także dopytaj lekarza

Na ogół rzadko mówi się na temat MUSTELA BEBE więc w naszym odczuciu trzeba to zmienić. Pod spodem trochę najistotniejszych danych na ten temat, mamy nadzieję, że staną się przydatne.
Zwykle młode matki mają mentlik w głowie. A to wszystko za przyczyną liczby różnych, najczęściej niespójnych informacji. Co innego słyszymy od przyjaciółek, co innego od mam i babć. Do tego dochodzi jeszcze Internet, gdzie łączą się prawdziwe informacje z totalnymi bredniami.
    Sposób użycia

Po umyciu wizerunek delikatnie osuszyć
Nałożyć cienka warstwę kremu nawilżającego do twarzy Hydra Bébé

  Opis

MUSTELA Hydra Bébé Krem nawilżający do twarzy:
Do codziennego nawilżania zdrowej skóry dzięki właściwej kombinacji olejków roślinnych
Odbudowuje warstwę hydrolipidowa (witamina E)
Wygładza skóre dzięki formule wzbogaconej maslem shea

Porozmawiajmy chwilę o przeziebieniu u dziecka. W pierwszych miesiącach życia dzieci nie są zwykle narażone na częste infekcje. Niemowlęta bez względu na sposób karmienia po urodzeniu chronione są przeciwciałami otrzymanymi od matki. Dodatkowo dzieci karmione piersią są chronione poprzez wyssane z mlekiem matki przeciwciała. Dzieci karmione butelka otrzymuja zwykle mleko modyfikowane wzbogacone o składniki wzmacniające odporność. Poza tym niemowlaki przebywają raczej w domu, w wąskim rodzinnym gronie i nie mają okazji, by się zarazić.
Parę zdań dla mlodych albo przyszłych matek. Dziecko powinien obejmować ustami więcej niż samą brodawkę. Dodatkowo trzeba jego za każdym wspolnie przystawiać do piersi nieco inaczej, aby ucisk był w innych miejscach. Niektórzy lekarze zalecają smarowanie spękań tłustą maścią, np. z dodatkiem witamin A i D; przed karmieniem trzeba ją dokladnie zmyć. Można również rozsmarować w bolącym miejscu odrobinę pokarmu. Największym dylematem każdej mamy decydujacej się na powrót do pracy po urlopie macierzyńskim może być obawa, czy może nowa sytuacja nie wpłynie niekorzystnie na dziecko. Szczególnie w sytuacji, gdy „świeżo upieczona” mama dotychczas decydowała się karmić naturalnie. Karmienie piersią dziecka nie oznacza, że mama musi rezygnować z pracy. Nie musi również wiązać się to także z dezorganizacją planu dnia niemowlęcia, przyzwyczajonego do ustalonego jego rytmu, w tym do regularnych godzin karmienia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s