Naprawdę HUMANA 1 o tym powinno się dyskutować

Najczęściej tylko czasem pisze się na temat HUMANA 1 i w naszej opinii powinno się to zmienić. Poniżej kilka ważnych słów na ten temat, wyrażamy opinię, że staną się przydatne.
Zazwyczaj młode mamy mają mentlik w głowie. A wszystko za sprawą nadmiaru różnych, często niespójnych informacji. Co innego słyszymy od koleżanek, co innego od mam i babć. Do tego dochodzi jeszcze sieć, gdzie łączą się rzetelne informacje z totalnymi bzdurami.
  Składniki Odmineralizowana serwatka w proszku, oleje roślinne, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia ziemniaczano-kukurydziana, maltodekstryna, laktoza, emulgator: lecytyna sojowa, węglan wapnia, chlorek potasu, ortofosforan wapnia, cytrynian sodu, mieszanina witamin (wit. C, niacyna, kwas pantotenowy, wit. E, wit. A, wit. B1, wit. B6, wit B2, folacyna, wit. K, biotyna, wit. D, wit. B12), cytrynian potasu, węglan magnezu, tauryna, L-fenyloalanina, L-tyrozyna, mleczan żelazawy, L-tryptofan, tlenek cynku, siarczan miedzi, siarczan cynku, jodek potasu, siarczan manganu, selenian sodu.   Ważne wskazówki Najlepszym sposobem odżywiania się niemowląt może być karmienie piersią. Przed podjęciem decyzji o podawaniu mleka początkowego, należy skonsultować sie z lekarzem pediatrą. Humana 1 plus, podobnie jak mleko matki, zawiera węglowodany – ważne składniki pokarmowe (np. laktozę – cukier mleczny). Przy częstym albo nadto długim kontakcie z zebami, powinny one prowadzić do rozwoju próchnicy i w jej następstwie zniszczenia zębów. I dlatego nie pozostawiaj butelki ze smoczkiem w buzi dziecka do ssania, jako zastępstwo zwyklego smoczka albo pomoc w zasypianiu. Możliwie wcześnie przyzwyczaj maluch do picia z kubeczka. Posiłek z butelki nie powinien trwać dlużej, aniżeli karmienie piersią. Otwarte opakowanie wewnętrzne należy bardzo dobrze zamykać, zawartość zużyć w ciągu 3. tygodni   Opis HUMANA 1 PLUS mleko początkowe, od urodzenia. Humana 1 plus zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze i budulcowe, potrzebne dziecku każdego dnia, do właściwego rozwoju. Humana 1 plus może być przeznaczona do karmienia niemowląt od urodzenia, jako jedyny pokarm, kiedy nie są one karmione piersia. Humana 1 plus zawiera dodatek lekko strawnej skrobi, dzieki czemu maluch po posiłku pozostaje dłużej syte. W okresie karmienia mlekiem Humana 1 plus, posiłki stają się bardziej regularne, a odstępy czasu pomiędzy nimi dłuższe. Pomówmy trochę o grypie u dziecka. W pierwszych miesiącach życia dzieci nie sa zwykle narażone na czeste infekcje. Niemowlęta bez względu na sposób karmienia po urodzeniu chronione są przeciwciałami otrzymanymi od matki. Dodatkowo dzieci karmione piersią sa chronione poprzez wyssane z mlekiem matki przeciwciała. Dzieci karmione butelka otrzymują zwykle mleko modyfikowane wzbogacone o składniki wzmacniające odporność. Poza tym niemowlaki przebywają raczej w domu, w wąskim rodzinnym gronie i nie mają okazji, by się zarazić.
Parę słów dla młodych albo przyszlych mam. Większość kobiet może być w stanie wykarmić piersią więcej niż jedno dziecko, chociaż początki bywają trudne. Pociesz się, że każdej matce, rownież tej „pojedynczej”, nauka karmienia na początku może sprawiać trudności. Przygotuj się jednakże na to, że ciebie, oprócz trudności, czeka ogromny wysiłek. Skoro pomimo to również jesteś gotowa spróbować – brawo za ambicje i odwage. Warto podjąć ów trud, bo lekarze są zgodni: nie ma lepszego sposobu karmienia niemowląt.

Reklamy

One thought on “Naprawdę HUMANA 1 o tym powinno się dyskutować

  1. Cudownie może być posiadać dzieci, daje to także poczucie satysfakcji. Gdy pewna młoda kobieta zapytała Matkę Terese z Kalkuty : jak najlepiej służyć sprawie obrony życia?, ta miala odpowiedzieć: „Miej dużą rodzine! To także najlepszy sposób by powstrzymać na świecie aborcję!” I na co mogłoby uskarżać się maluch? Zbyt trudno właściwie przyjać założenie. Zapalenie oskrzeli. Zwiastunem może być suchy kaszel zmieniający się w wilgotny z obfitym odksztuszaniem wydzieliny. Zapalenie oskrzeli może trwać także dwa tygodnie. Goraczka zwykle mija po 3 dniach, ale kaszel może utrzymywać się dłużej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s