W istocie BEBILON COMFORT o tym powinno się myśleć

Na ogół rzadko mówi się na temat BEBILON COMFORT i naszym zdaniem należy to zmienić. Pod spodem parę ważnych informacji o tym produkcie, wyrażamy opinię, że staną się pomocne.
Zazwyczaj młode mamy mają mentlik w głowie. A to wszystko za przyczyną nadmiaru przeróżnych, najczęściej sprzecznych informacji. Co innego słyszymy od koleżanek, co innego od matek i babć. Do tego dochodzi jeszcze sieć, gdzie mieszają się rzetelne wiadomości z totalnymi bzdurami.
  Skład

Koncentrat hydrolizowanego białka serwatkowego z mleka, oleje roślinne,
syrop glukozowy w proszku, skrobia, galaktooligosacharydy z mleka 8,75%, laktoza z mleka, fruktooligosacharydy 0,62%, dwuwodorofosforan potasowy, chlorek wapnia, olej rybi, chlorek sodu, L-tyrozyna, chlorek choliny, kwas L-askorbinowy, tauryna, L-askorbinian sodu, inozytol,
siarczan żelazawy, siarczan cynku, sól sodowa 5’-monofosforanu urydyny, 5’-monofosforan cytydyny, octan DL-alfa-tokoferolu, 5’-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5’-monofosforanu
inozyny, L-Karnityna, nikotynamid, sól sodowa 5’-monofosforanu guanozyny, D-pantotenian wapnia, lecytyna sojowa, D-biotyna, kwas foliowy, siarczan miedzi, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek potasu, fitomenadion, selenin sodu. Zawiera kompozycję galaktooligosacharydów (GOS) i fruktooligosacharydów (FOS) w ilości 0,8 g/100 ml.

  Opis

Mleko modyfikowane odpowiednie dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć, od urodzenia. Bebilon Comfort 1 to także mleko początkowe odpowiednie dla dziecka w przypadku, kiedy cierpi ono z powodu kolek i zaparć, a nie może być karmione piersią. Dzieki specjalnemu składowi białka (białko zostało częściowo zhydrolizowane) i obniżonej zawartości laktozy Bebilon Comfort 1 może być lekkostrawny. Starannie dobrany skład kwasów tłuszczowych i zawartość odpowiednich węglowodanów (pomagających w tworzeniu się korzystnej mikroflory jelitowej) oznaczają bardziej miękkie i łatwiejsze do oddania stolce. Dodatek skrobi zagęszcza konsystencję, co pomaga zapobiegać połykaniu poprzez maluch nadto dużej ilości powietrza podczas karmienia. Bebilon Comfort 1:

Zawiera wielonienasycone kwasy tluszczowe (LCPUFA)

Zawiera nukleotydy.

Bebilon 1 dostępny może być w nowoczesnych, wygodnych opakowaniach 400g, gwarantujących bezpieczeństwo i higienę produktu, a również znacznie ułatwiających przygotowanie mleka.

Porozmawiajmy chwile o grypie u dziecka. Alternatywą dla leków miejscowych są preparaty doustne, które zastosowane na poczatku kataru wyraźnie zmniejszaja jego objawy i skracają czas trwania dolegliwości. Preparaty te składają się z leku obkurczającego naczynia krwionośne blony śluzowej (sympatykomimetyka) i leku przeciwalergicznego (atyhistaminowego). Są to również środki mocno działające i i dlatego przeciwwskazane przy nadciśnieniu tętniczym, chorobie wieńcowej serca, nadczynności tarczycy, jaskrze, przeroście gruczolu krokowego, zatrzymaniu moczu, ciąży i okresie karmienia piersia, jednoczesnym leczeniu inhibitorami MAO. Z naturalnych metod leczenia właściwego kataru można polecić balsamy zawierające olejki eteryczne (np. sosnowy, tymiankowy, eukaliptusowy) do smarowania klatki piersiowej. Olejki te sa lotne i kiedy są wdychane poprzez nos, oddziaływaja na błonę śluzową nosa przeciwzapalnie. Podobnie działa znana od dawna maść majerankowa zalecana często poprzez pediatrów na katar u niemowląt i małych dzieci.
Pare zdań dla młodych albo przyszłych matek. Karmienie niemowlęcia może być dla mlodej mamy dużym wyzwaniem. Najczęściej wybierana formą karmienia może być karmienie piersią. Takie rozwiązanie może być najkorzystniejsze i dla kobiety, i dla dziecka. Mleko matki zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze umożliwiające prawidłowy rozwój dziecka, ale przede wszystkim substancje budujące odporność na choroby. Ponadto może być ono idealnie przystosowane do prawidłowego wchlaniania i trawienia poprzez dziecko. Niekiedy jednakże pojawiają się przeciwwskazania do karmienia piersią albo problemy ze ssaniem u noworodka, a wtenczas mleko matki trzeba zastąpić mlekiem modyfikowanym. Matce karmienie piersia zapewnia wygodę (zawsze i wszędzie gotowa do podania), oszczędność w wydatkach (nie trzeba kupować mleka i akcesoriów do jego podania). Ta metoda karmienia potrafi działać odchudzająco (zmniejsza ryzyko otyłości, umożliwia szybszy powrót do wagi sprzed ciąży) i profilaktycznie (np. przed wystąpieniem miażdżycy). Najważniejszym aspektem karmienia piersią może być zwiększenie wiezi emocjonalnej pomiedzy matka a dzieckiem. Zaleca się, by karmienie kontynuować do ukończenia poprzez maluch pierwszego roku życia, a przynajmniej do ukończenia szóstego miesiąca.

Reklamy

2 thoughts on “W istocie BEBILON COMFORT o tym powinno się myśleć

  1. Wypowiadać się o Bebilon. nie ma po co. Niech inni Internauci coś do rzeczy napiszą. Super może być posiadać dzieci, jakoś tak w życiu raźniej. Nie ma większej radości, niż przyjęcie kolejnego dziecka w rodzinie. Będziecie znowu cudownie zdumieni dostrzegając, jak wspaniale uksztaltowane może być ciałko takiego maleństwa. Sami się przekonacie, jak żwawo miłość do niego zawładnie Wami bez reszty. I na co w ogóle może zachorować masz dzieciak?Świnka może być zakaźną choroba wirusowa, występującą głównie u dzieci, objawiającą się zapaleniem ślinianek przyusznych – goraczka, bólem i obrzękiem (opuchlizną) zlokalizowanym przed małżowiną uszna i poniżej niej. U wiekszości dzieci dolegliwość przebiega łagodnie, ale u niektórych pojawiają sie poważne powikłania.

  2. Moim zdaniem należy przeczytać wpisy i dowiedzieć się kto ma jaki osąd o tym produkcie. Zwykle tak robię, by sobie nieco wyrobić zdanie i nie kupować rzeczy bez przygotowania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s